Články

Webkamery

Karlov

Portál Malá Morávka .net spuštěn

Dobrý den, právě dnes, v neděli 2. května 2010, byl po několika odkladech spuštěn projekt malamoravka.net. Jak už z názvu vyplývá, budeme se věnovat dění v Malé Morávce a částečně také v celých Jeseníkách. Stručný základní popis toho kde se nachází Malá Morávka a pár faktů o ní naleznete na podstránce O Malé Morávce.

Našim cílem je fungovat jako informační a turistický portál. V čem bude tento projek unikátní? Budou zde informace které nikde jinde nenajdete. Především ale budou podány mnohdy moderní a uživatelsky přívětivou formou. Nechceme udělat encyklopedii, ale praktický web pro návštěvníky. Protože čím více je na dnešním internetu informací, tím obtížnější bývá nalézt to co vás opravdu zajímá. Postupem času, s tím jak bude obsah přibývat, zde budou jednak rychle dostupné praktické informace které budete pravidelně využívat (např. počasí) a druhak množství pravidelně publikovaných článků věnujících se aktualitám nebo konkretním zajímavostem.

A jak konkrétně se bude vyvíjet tento web v nejbližší budoucnosti? V následujícím týdnu se bude ještě intenzivně pracovat na technické stránce webu. První věc kterou máme poté v plánu je zpracovat formou několika článků informace o kvalitním počasí s linky na konkrétní zdroje. Protože to je primární věc kterou hledá každý navštěvník Jeseníků či přímo Malé Morávky. Přitom to kde najít kvalitní předpověď počasí běžný člověk netuší. Na všech turistických portálech najdete to samé – předpověď vhodnou pro děti z mateřské školky. Na obrázky obláčků a sluníček zapomeňte! My vám doporučíme počasí na profi úrovni s vysokou spolehlivostí a vypovídací hodnotou. Více se dozvíte v nejbližších týdnech.
Dále chceme během letních měsíců opravdu užitečným způsobem zpracovat cyklotrasy, resp běžecké trasy v okolí Malé Morávky a vrcholové části Pradědu. A spoustu dalších věcí. Sledujte náš portál aby vám v budoucnu nic z toho neuniklo.

Comments are closed.