Články

Webkamery

Karlov

Borůvkové hody

Tento víkend (21. – 22.8. 2010) se v Malé Morávce uskuteční tradiční Borůvkové hody. Toto bude již devátý ročník. Tato akce je vrcholem letní sezóny v Malé Morávce a proto byste si ji určitě neměli nechat ujít.

Jak budou borůvkové hody vypadat? Do akce se zapojí místní restaurace. V Malé Morávce to bude chata Myšák, Kopřivná, penzion Pohoda a restaurace U Kovárny. V Karlově potom penzion U Bohouše. Tato zařízení budou nabízet velkou škálu borůvkových specialit. Mimoto na chatě Myšák vyrostou atrakce jako kolotoče, skákací hrad nebo střelnice. Další centrum zábavy potom bude na chatě Kopřivná.

Když budeme vycházet z toho jak vypadala akce v minulých ročnících, tak určité centrum hodů se vytvořilo na rozcestí mezi Malou Morávkou a Karlovem, tedy okolo restaurací Rychta (ta se tento rok neúčastní), Pohoda a Myšák. V tomto prostranství byly kromě atrakcí i venkovní stánky které nabízely koláče, dortíky apod. Ze silnice která tudy prochází se tak vlastně stala pěší zóna kde se procházeli lidé.

Zatím to vypadá, že tento víkend se počasí vydaří (slunečno). A nejenom proto si udělejte čas a letošní borůvkové hody nepropásněte.

leták akce:
hody

Comments are closed.